Hermes Bike logo

IMP Rowery, czyli najlepsze rowery crossowe w Polsce                                                                 Zamawiam!

IMP Rowery

Strona główna

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne dla Ciebie

Mój koszyk

Twoje zamówienia

Akcesoria do rowerów crossowych

Wszystkie niezbędne dodatki

Rowery crossowe dla tych, którym

szosa nie wystarczy.

Rowery crossowe przystosowane do wszystkich warunków

Nie tylko na szosę

Idealny na długie wycieczki

Podobny do rowerów trekkingowych

Co o rowerach crossowych sądzą miłośnicy jednośladów?

Ostatni komentarz: dodano dziś o 11:26

Użytkownik Michał Krawczyk:

Cross jest najlepszy i na asfalt, i do lasu. Idealny na długie trasy.

 

IMP Rowery – rowery crossowe dla najbardziej wymagających

 

Największy wybór rowerów

Rowery crossowe dla każdego

Hermes Bike logo

Akcesoria do rowerów

Niezbędne na trasę

 

Niezapomniane doznania z rowerem crossowym

Rower crossowy to propozycja dla tych, którzy lubią zmieniać swoje trasy i nie ograniczają się tylko do asfaltu albo leśnych ścieżek. Niewielka waga i wytrzymała konstrukcja sprawiają, że nawet wymagające trasy nie sprawiają problemów. Napęd z wieloma przełożeniami ułatwi przejazd w trudnym terenie i pozwoli rozwinąć skrzydła na asfalcie.

Sprawdź ofertę na rowery crossowe od IMP Rowery!

 

Sklep internetowy IMP Rowery. Postaw na doświadczenie

IMP Rowery to jeden z największych sklepów internetowych z rowerami i akcesoriami w Polsce. Różnorodne modele i bogaty wybór akcesoriów kolarskich sprawia, że w sklepie, każdy znajdzie rower dla siebie. Bez względu na doświadczenie i ulubiony styl jazdy, IMP Rowery ma rower dla Ciebie!

 

Wszystko, czego potrzebujesz do komfortowej jazdy znajdziesz u nas!

Dlaczego rower crossowy?

Wybór odpowiedniego roweru, który sprosta naszym wymaganiom to istotne i trudne wyzwanie. Rower będzie służył przez wiele lat, warto więc wybrać taki, który będzie najbardziej odpowiedni!

Rowery crossowe że nadają się zarówno na szosę, jak i do lasu. Dlatego też są wyborem osób, dla których rowery szosowe to za mało. Dzięki kołom o średnicy 28'' przeszkody takie, jak kałuże, kamienie czy krawężniki, przestają być wymagające. Dzięki małej masie własnej, rowery crossowe mają charakter sportowy, często też są nazywane „wyczynowcami”

Bliska rodzina jednośladów trekkingowych

Rowery trekkingowe są niezwykle popularne, bo nadają się na długie wycieczki i są bardzo wygodne. Crossy nie ustępują im podczas jazdy, różnią się za to tym, że nie mają lampek ani dodatkowego miejsca na bagaż, którymi dysponują rowery trekkingowe. Można więc to podsumować tak, że rower trekkingowy ma charakter rekreacyjny, a cross sportowy.

Sportowy duch

Wspominaliśmy o charakterze czysto sportowy, przez który rower crossowy nie ma miejsca na bagaż i lamp. To samo tyczy się takich dodatków, jak błotniki. Waga musi być możliwie jak najniższa, bo to ułatwia jazdę w ekstremalnych warunkach, a cross nawet w takich sobie radzi i sprawia wielką frajdę. 28 calowe koła muszą zagwarantować przyczepność podczas zjazdów na drogach leśnych, gruntowych czy nawet górskich. Nawet w czasie deszczu. Cross nie jest tylko dla kochających przejażdżki i wycieczki, ale też dla wszystkich miłośników ekstremalnej jazdy.

Wybierz mądrze! Postaw na rower crossowy!

Rowery crossowe i najlepsze akcesoria dla najbardziej wymagających

Hermes Bike © 2018 Prawa do treści są zastrzeżome

Współpraca merytoryczna Jakub Jagusiak

Wyjątkowe rowery doskonale dopasowane do Ciebie i Twojej jazdy

Wybierz rower dla siebie!