Hermes Bike logo

Rowery oraz niezbędne akcesoria rowerowe doskonałej jakości.                                           Kliknij i zobacz pełną ofertę

Strona główna

Wróć na początek

Koszyk dla detalistów

Złóż zamówienie już teraz

Zakupy hurtowe

Spytaj o rabat

Zobacz szeroką ofertę akcesoriów rowerowych

Sprawdź już teraz szeroką gamę produktów w IMP Rowery

Sklep IMP Rowery.

Doskonałe akcesoria w przystępnych cenach.

Szeroki wybór akcesoriów rowerowych

Wysoka jakość produktów

Przystępne ceny i rabaty

Akcesoria, które poprawią komfort Twojego podróżowania

Rzuć okiem na ostatnie komentarze na forum

Nowy komentarz, dodano: Klika dni temu

Komentarz dodał: Krzysztof W.

Miałem problem z rowerem. Niby wszystko okej, ale siodełko to był prawdziwy koszmar! Wygodne siodełko znalazłem w IMP Rowery i szczerze polecam! Teraz każdy przebyty kilometr jest przyjemnością.

 

IMP Rowery – sklep rowerowy, w którym znajdziesz doskonałe akcesoria do Twojego roweru.

 

Pompki rowerowe

Przygotuj się na niespodziewane

Hermes Bike logo

Duży wybór akcesoriów

W IMP Rowery znajdziesz to, czego potrzebujesz

 

Wybierz akcesoria, które pomogą usprawnią Twoje rowerowe wycieczki

W sklepie IMP Rowery znajdziesz doskonałe akcesoria rowerowe, które pomogą Ci w najmniej spodziewanym momencie. Wybierz małą, podręczną pompkę rowerową, która pomoże, gdy nagle zacznie Ci uciekać powietrze 20 kilometrów od domu. Pompka umożliwi Ci bezpieczny powrót!

Rzuć okiem na cała ofertę akcesoriów rowerowych .

 

Dlaczego IMP Rowery?

Sklep IMP Rowery to gwarancja, doskonałych akcesoriów rowerowych w przystępnych cenach. W ofercie sklepu znajdziesz różne rodzaje rowerów, takie jak miejskie, crossy, trekkingowe, MTB i wiele więcej. Do każdego z tych rowerów możesz dokupić akcesoria, które poprawią wygodę podróżowania. Sprawdź już teraz!

 

Wszystkie niezbędne akcesoria w jednym miejscu. Sprawdź już teraz!

Pompki rowerowe – jakie wybrać?

Pompki rowerowe to absolutna konieczność. W czasie każdego wypadu na rower powinieneś mieć przy sobie małą podręczną pompkę, która z pewnością nieraz Cię uratuje.

Przebita dętka to nic przyjemnego i z pewnością Cię zaskoczy w najmniej spodziewanym momencie. Dwadzieścia kilometrów od domu w środku pustkowia? Właśnie wtedy docenisz to akcesorium rowerowe.

Na co zwrócić uwagę wybierając pompkę?

Doskonałym rozwiązaniem jest zakup dwóch pompek rowerowych. Jedną stacjonarną postawisz w domu lub garażu, a drugą podręczną zabierzesz na każdą wyprawę rowerową. Wybierając pompkę, zwróć uwagę na maksymalne ciśnienie, do którego jest w stanie napompować oponę. Pamiętaj, żeby założyć pewien margines. Jeśli potrzebujesz napompować oponę do 7 barów to kup pompkę, która pompuje do 9-10 barów. To sprawi, że w pompowanie włożysz o wiele mniej energii.

Jakie akcesoria są niezbędne w pompkach rowerowych?

Podwójna końcówka do pompowania sprawi, że napompujesz rowery o różnych rodzajach wentyli - nawet jak zmienisz wentyle w rowerze, nie będziesz musiał kupować nowej pompki. Zwróć również uwagę na wężyk w pompce. Wężyk sprawia, że o wiele ciężej jest złamać wentyl podczas pompowania koła. Co więcej, pompka powinna być wyposażona w dźwignię, którą zablokujesz końcówkę pompki na wentylu. To zapobiegnie urwaniu wentyla. Absolutnie niezbędny jest manometr. Służy do pomiaru ciśnienia w oponie. Pozwoli Ci napompować koło do zalecanego ciśnienia. Jazda z nieodpowiednim ciśnieniem zmniejsza komfort jazdy, ponieważ opona stawia większy opór toczenia. Oczywiście, musisz zwrócić uwagę na materiały, z których wykonano pompkę.

IMP Rowery. Najwyższa jakość pompek rowerowych i innych akcesoriów.

Hermes Bike © 2018 Prawa do treści są zastrzeżome

Współpraca merytoryczna Jakub Jagusiak

Wyjątkowe rowery doskonale dopasowane do Ciebie i Twojej jazdy

Wybierz rower dla siebie!