hermes-bike

Lider wśród rowerów oraz akcesoriów kolarskich

Liczniki dla wymagających
liczniki-rowerowe

Liczniki rowerowe dla każdego Na co zwrócić uwagę?

Akcesoria dla wymagających

Dokładne i praktyczne

Przystosowane do ekstremalnych warunków

Najwyższa jakość produktów

Co o licznikach rowerowych piszą internauci?

Dodano: Dwa dni temu

Użytkownik: Jan Michalczyk

W swoim MTB 27,5'' nie używam żadnych akcesoriów, bo boję się, że mi pospadają przy ostrej jeździe. Mimo to skuszę się na licznik, podobno jest przystosowany do ostrej jazdy.

Liczniki dla wymagających

uzytkownicy

Liczniki rowerowe najwyższej jakości

Przystosowane do każdych warunków

hermes-bike-logo
zobacz-wszystkie-rowery

Akcesoria dla każdego

Liczniki na każdy rower

Profesjonalizm na każdym kroku

Jazda rowerem sprawia, że czujesz się szczęśliwy? Sport traktujesz znacznie poważniej niż zwykłe hobby? Świetnie trafiłeś! Nasze akcesoria zadowolą każdego pasjonata kolarstwa. Profesjonalne podejście do każdych, nawet najdrobniejszych szczegółów, sprawia, że można nam zaufać i na nas polegać.

Dowiedz się więcej o IMP rowery.

Liczy się każdy detal

imp-rowery

Liczniki rowerowe zapewniają dokładność i precyzję. Z naszymi akcesoriami doskonale wiesz ile przejechałeś i w jakim czasie Ci się to udało.

Nie ważne, jesteś zawodowcem czy pasjonatem, liczniki rowerowe IMP Rowery są właśnie dla Ciebie!

Zobacz pełną ofertę liczników od IMP Rowery!

Mistrzowska precyzja

Jako zapaleni kolarze wiemy, co to znaczy miłość do rowerów. Doskonale znamy adrenalinę towarzyszącą przy zjazdach górskich oraz radość, jaką niesie spokojne przemierzanie szosy. Nasze produkty kierujemy do każdego, kto swój rower traktuje jak najcenniejszy skarb.

Akcesoria rowerowe IMP rowery zapewniają swobodę i pewność, nawet przy najbardziej ekstremalnej jeździe w najtrudniejszych warunkach. Dzięki temu masz pewność, że w każdej sytuacji możesz liczyć na swój sprzęt.

Zastosowania liczników rowerowych

Liczniki rowerowe IMP Rowery to nie tylko czas i trasa. Poznaj swoją prędkość i tętno. Zawsze bądź na bieżąco ze swoimi osiągnięciami. Do wyboru masz liczniki przewodowe i bezprzewodowe. Wszystko po to, żebyś zawsze czół się komfortowo na swoim rowerze.

Trenuj jak najlepsi!

W dążeniu na sam szczyt liczy się szwajcarska precyzja. Mistrzowie nie mogą pozwolić sobie na żadne niedociągnięcia. Z licznikami rowerowymi IMP Rowery zawsze będziesz wiedział wszystko o swoim treningu. Poznasz swoje możliwości i będziesz śledził codzienne postępy.

Postaw na jakość. Postaw na IMP Rowery.

hermes-footer

Największy wybór rowerów crossowych, miejskich, trekkingowych oraz akcesoriów